Filtry
Filtry

Filtry motocyklowe

Filtr oleju CHAMPION COF037 HF137 Filtr oleju CHAMPION COF037 HF137
Cena: 21,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr oleju Hiflo model HF 165 Filtr oleju Hiflo model HF 165
Producent: Hiflo Filtro
Cena: 40,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr oleju Hiflo model HF103 Filtr oleju Hiflo model HF103
Producent: Hiflo Filtro
Cena: 17,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr oleju Hiflo model HF114 Filtr oleju Hiflo model HF114
Producent: Hiflo Filtro
Cena: 27,00 zł
szt.
zobacz więcej
Filtr oleju Hiflo model HF117 Filtr oleju Hiflo model HF117
Producent: Hiflo Filtro
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej

Filtry motocyklowe – jakie filtry warto wymieniać w swoim dwukołowcu?

Jak przedłużyć żywotność silnika w swoim motocyklu? Znamy na to sprawdzony sposób! Aby Twój silnik służył Ci znacznie dłużej, warto regularnie wymieniać w nim filtry, które zatrzymują wiele zanieczyszczeń i tym samym zabezpieczają przed nimi silnik w Twoim jednośladzie. Jakie filtry motocyklowe warto regularnie wymieniać? Przede wszystkim filtry paliwa, oleju oraz powietrza. W naszym sklepie Bikestar znajdziesz ogromny wybór filtrów, dzięki którym ochronisz swój silnik przed zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu, w benzynie czy tych zbierających się w oleju silnikowym. Jeśli szukasz odpowiedniego filtra do swojego motocyklu, zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem!

Filtr motocyklowy – poznaj filtry z naszej oferty

W ofercie naszego sklepu znajdziesz ogromny wybór filtrów różnego typu przeznaczonych do wielu marek motocykli. Dostępne w naszym asortymencie filtry powietrza uchronią Twój silnik przed zanieczyszczeniami takimi jak: piach, kurz, owady oraz przed innymi drobnymi cząsteczkami. W naszym sklepie znajdziesz zarówno filtry papierowe, stożkowe, jak i walcowate. Do tego w naszej ofercie mamy szeroką gamę metalowych oraz papierowych filtrów oleju, które uchronią Twój silnik przed osadami czy metalowymi opiłkami. Aby zadbać o silnik maksymalnie, należy także regularnie kontrolować zużycie filtra paliwa. Wspomniany filtr motocyklowy odpowiedzialny jest za zatrzymanie zanieczyszczeń zawartymi w paliwie, takimi jak np. osady czy cząsteczki rdzy. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór zarówno filtrów wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Filtry do motocykli – jak często należy wymieniać filtry w motocyklu?

Wymiana filtrów w motocyklu uzależniona jest od ilości przejechanych kilometrów. Filtry paliwa oraz oleju powinny być wymieniane co 5000 - 10000 kilometrów, natomiast filtr powietrza co roku podczas przeglądu lub co 10 - 20 tysięcy przejechanych kilometrów. Jeśli chcesz, aby Twój motocykl działał sprawnie, warto zadbać o regularną wymianę wspomnianych części. Odpowiednie filtry do motocykli znajdziesz w naszym sklepie Bikestar.

Filtr do motocykla – cena, której nie odczuje Twój portfel

Filtr do motocykla pełni kluczową funkcję w utrzymaniu optymalnej jakości powietrza, oleju oraz paliwa, które dostają się do Twojego silnika, dlatego tak ważna jest ich cykliczna wymiana. Jeśli szukasz odpowiedniego filtra do swojego dwukołowca, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w którym znajdziesz ogromny wybór różnego typu filtrów, których ceny zaczynają się już od kilku złotych oraz inne części motocyklowe.

do góry

Made with by KlinikaReklamy.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl