Filtry
Filtry
Filtry
Dostępność
Cena
  • od
    do

Okulary Motocyklowe

Gogle okulary Seca Mach Anti-Fog Gogle okulary Seca Mach Anti-Fog
Producent: SECA
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
OKULARY MOTOCYKLOWE OKULARY MOTOCYKLOWE
Cena: 69,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okulary Seca Avenger Polarized Okulary Seca Avenger Polarized
Producent: SECA
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okulary Seca Focus Anti-Fog Okulary Seca Focus Anti-Fog
Producent: SECA
Cena: 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okulary Seca G-Tech Polarized Okulary Seca G-Tech Polarized
Producent: SECA
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okulary Seca Rider Okulary Seca Rider
Producent: SECA
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okulary Seca Sharx Okulary Seca Sharx
Producent: SECA
Cena: 79,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okulary Seca Triumphant Okulary Seca Triumphant
Producent: SECA
Cena: 79,00 zł
szt.
zobacz więcej

Okulary motocyklowe zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy

Bez wątpienia okulary motocyklowe stanowią podstawowy element wyposażenia każdego fana jednośladów. Przede wszystkim mają za zadanie chronić Cię przed odłamkami, kamieniami, unoszącym się dookoła kurzem czy owadami. Korzystanie z danego produktu na co dzień ma ogromne znaczenie przy choćby większych prędkościach. Jeśli poruszasz się na drogach gruntowych bądź podczas ciężkich warunków pogodowych, okulary generują świetne zabezpieczenie. Stwarzają także doskonałą barierę przed wiatrem. Jazda staje się więc komfortowa, a ty unikasz podrażnień oczu oraz ich suchości. Całość skutkuje rewelacyjną widocznością i możliwością skupienia w czasie drogi. Przejrzyj nasze propozycje, a następnie wybierz model odpowiadający Twoim indywidualnym preferencjom.

Okulary na motocykl z filtrem UV 400 chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem

Należy mieć świadomość, że szczególnie latem powinieneś chronić nie tylko swoje ciało przed promieniowaniem UV, ale też oczy. Unikniesz tym samym ewentualnego podrażnienia rogówki, katarakty czy uszkodzenia siatkówki. Nie ryzykuj więc swoim zdrowiem wystawiając swoje oczy na słońce, a wyposaż się w okulary na motocykl z filtrem UV 400. Taki filtr zapewnia wyjątkowo skuteczną formę zabezpieczenia. Możesz wtedy śmiało jeździć motocyklem w pełnym słońcu przez długi okres czasu.

Niektóre modele okularów wyróżnia także polaryzacja

W naszej ofercie znajdziesz również okulary motocyklowe z polaryzacją, która służy przede wszystkim redukcji odblasków. Soczewki rewelacyjnie redukują odblaski odbijające się od płaskich powierzchni takich jak między innymi mokra nawierzchnia drogi. Zyskujesz jednocześnie dużo lepszą widoczność otoczenia, które nie jest zniekształcone. Kolory tego, co widzisz dookoła, również są bardzo dobrze odzwierciedlone, więc i zbliżone do tych naturalnych. Kontrast i wyrazistość widzenia ulega znacznej poprawie, a detale stają się doskonale zauważalne.

Okulary wykonane są z wytrzymałego i trwałego materiału

Nasze okulary na motocykl są wykonane z trwałego, wytrzymałego poliwęglanu, czyli materiału, który jest nietłukący i trudnołamliwy. Produkty bez problemu zniosą więc konkretne obciążenia bez ryzyka powstających zarysowań, pęknięć czy rozbić. Do tego takie okulary odznacza lekkość. Odczujesz więc pożądany komfort mając je na swojej twarzy. Może potrzebne są Ci również kaski motocyklowe? Co tu dużo mówić, sprawdź naszą ofertę i wybierz produkty, które uzupełnią Twoje wyposażenie.

 

do góry

Made with by KlinikaReklamy.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl