Newsletter

Co to jest newsletter?

Newsletter sklepu bikestar.pl to wysyłane w formie e-maila podsumowanie najciekawszych ofert i promocji oraz nowych produktów jakie znajdziesz w naszym sklepie. Ponieważ naszym celem jest to aby newsletter był jak najbardziej wartościowym narzędziem, znajdziesz w nim tylko najlepsze oferty i promocje.

Jak często będę otrzymywać newsletter?

Podsumowanie staramy się wysyłać przy konkretnych okazjach – np. gdy w sklepie pojawiają się nowe produkty lub ciekawe promocje. Naszym celem jest to abyś był na czasie i wiedział co ciekawego dzieje się u nas w sklepie, nie „zaspamowanie” Twojej skrzynki. Dlatego też newslettera wysyłamy maksymalnie raz w miesiącu.

Jak się zapisać do newslettera?

W polu tekstowym na dole tej strony podaj adres e-mail na który chcesz otrzymywać newsletter i kliknij przycisk „koperty”. Ponieważ chronimy naszych odbiorców przed niechcianą pocztą, na podany adres e-mail zostanie wysłany list z prośbą o potwierdzenie chęci otrzymywania naszego mailowego podsumowania ofert i promocji. Gdy tylko klikniesz znajdujący się w treści maila link, możesz uznać się za oficjalne zapisanego do naszego newslettera!

A jak mogę się wypisać?

Aby się wypisać, wystarczy nas o tym poinformować lub kliknąć w link "wypisz się" , który będzię w każdej wysłanej wiadomości. Ale będziemy tęsknić! :)

Dane kontaktowe