Bikestar blog

 • Jaki prezent dla motocyklisty? Top 17 najlepszych pomysłów!

  Jaki prezent dla motocyklisty? Top 17 najlepszych pomysłów!

  Wydaje się oczywiste, że prezent dla motocyklisty powinien być związany z jego pasją. Tylko czy kolejny kubek lub brelok z motocyklem szczerze ucieszy obdarowanego? Mamy poważną wątpliwość, dlatego przygotowaliśmy listę sprawdzonych prezentów motocyklowych!

  Czytaj dalej

 • Kiedy wymienić olej i dlaczego właśnie tuż przed sezonem?

  Kiedy wymienić olej i dlaczego właśnie tuż przed sezonem?

  Zima mija, a w bikerach odżywa głód kilometrów. Zanim jednak wyruszysz na szosę, poświęć swojemu jednośladowi trochę czasu.

  Czytaj dalej

 • Kask integralny czy szczękowy?

  Kask integralny czy szczękowy?

  Styl jazdy, pokonywane trasy, osiągane prędkości, indywidualne upodobania i potrzeby – to tylko niektóre elementy, jakie należy określić, chcąc wybrać odpowiedni typ kasku. Dla kogo lepszym rozwiązaniem będzie model integralny, a dla kogo szczękowiec?

  Czytaj dalej

 • Poradnik: jak dobrać kask motocyklowy?

  Poradnik: jak dobrać kask motocyklowy?

  Kask to niezbędny element, w który powinien się wyposażyć każdy dbający o bezpieczeństwo motocyklista. Jak dobrać jego rozmiar i jak sprawdzić, czy jest odpowiedni?

  Czytaj dalej

 • Biker gotowy na koniec sezonu

  Biker gotowy na koniec sezonu

  Starasz się ten moment odsunąć jak najdłużej. Jednak kiedy już nadejdzie, pamiętaj o dziewięciu najważniejszych zasadach przygotowania motocykla na zimowanie.

  Pierwsze żółte liście nigdy nie nastrajają cię optymistycznie. Wiesz dobrze, że wraz z nimi nachodzą słoty i obniżenie temperatury, które w końcu każą ci odstawić motocykl do garażu. Warto do tej chwili dobrze się przygotować i zapewnić sobie bezproblemowe rozpoczęcie kolejnego sezonu. Tym bardziej, że zabiegi przygotowujące jednoślad do zimy to dla bikera prawdziwa przyjemność.

  Czytaj dalej

Dane kontaktowe